wernisaż studentów instytutu grafiki i uczniów lo numer 25

od 23 marca do 13 kwietnia 2015 roku wydział zamiejscowy swps we wrocławiu organizuje wystawę, podczas której swoje prace zaprezentują studenci instytutu grafiki z naszej uczelni oraz uczniowie zespołu szkół nr 25 we wrocławiu. przedmiotem wspólnej wystawy jest prezentacja wybranych prac z zakresu designu, fotografii, grafiki użytkowej i komunikacji wizualnej. wystawa adresowana jest do wszystkich zainterensowanych. wstęp na wydarzenie – wolny. serdecznie zapraszamy.

o wystawie:

ideą wystawy zmiana przez design jest zaprezentowanie szerokich zakresów i dziedzin dotyczych designu i komunikacji wizualnej. począwszy od płaskich infografik w prosty sposób wizualizujących złożone procesy, przez projekty zapewniające kompleksowe usługi, po realizacje opierających się o długofalowe zmiany postaw społecznych pokazujemy, jak współcześnie myśleć o designie oraz w jakich dziedzinach takie myślenie może znaleźć zastosowanie. jak mawiał brian reed: wszystko zostało zaprojektowane, ale niewiele rzeczy zostało zaprojektowanych dobrze. w tym kontekście nasi studenci szukali problemów projektowych, z którymi mogli się zmierzyć, jako projektanci. rozwiązania tych problemów, często bardzo proste, intuicyjne, ale mocno przemyślane i dopracowane w szczegółach, można znaleźć właśnie w ramach wystawy.

wspólna wystawa prac studentów swps wrocław oraz uczniów z zespołu szkół nr 25 we wrocławiu: czas wystawy: 23 marca 2015 r. – 13 kwietnia 2015 r.