Esej – wystawa studentów grafiki Uniwersytetu SWPS

na kulturalnej mapie wrocławia debiutuje nowe, ciekawe wydarzenie. to bezpretensjonalna, świeża i darmowa wystawa fotografii pt. „esej” studentów instytutu grafiki uniwersytetu swps we wrocławiu. okazja, by zobaczyć te niezwykle interesujące fotograficzne eseje, pojawi się już 12 maja 2016 r. na wrocławskim wydziale uniwersytetu swps.dodatkowe informacje: link

o wystawie:

fotograficzne eseje, zarówno ich wykonanie, jak i postprodukcja, były jednym z zadań realizowanych w ramach przedmiotu fotograficzna obróbka obrazu. prezentowane fotografie to zapis wewnętrznych przeżyć ich autorów, opowieść o tym, co dla nich szczególnie ważne – także w najbliższym otoczeniu.

– studenci przemówili. opowiedzieli o sobie, o świecie, który ich otacza oraz o tym co jest dla nich ważne. są to opowieści czasami nieporadne, czasami proste – ale zawsze szczere, świeże i przenikliwe. przez fotografie dzielą się z widzami czymś intymnym – swoim własnym widzeniem świata – mówi anna gondek-grodkiewicz, fotografka, wykładowca instytutu grafiki uniwersytetu swps.

• główny korytarz uniwersytetu swps ul. ostrowskiego 30b, wrocław
  • 12 maja 2016 r. godzina 18:00