corporate identity dla koła naukowego automatyki i robotyki

celem projektu było stworzenie kompleksowego programu corporate identity dla koła naukowego automatyki i robotyki”robocik” działającego przy katedrze metrologii na wydziale mechanicznym politechniki wrocławskiej.

autorzy

zadaniem studentów w ramach modułu corporate identity było opracowanie kompleksowego programu corporate identity, na który składały się: analiza, planowanie strategiczne i kreacja. studenci zostali poproszeni o wybór dowolnej fundacji, którą można wesprzeć poprzez design i komunikację i opracowanie programu tożsamości postulowanej oraz jej wizualnej egzemplifikacji w postaci systemu identyfikacji wizualnej, fotografii wizerunkowej, gadżetu i strony www.

• autorzy: dominik piłat, marzena szlachetka, albert sobczak, tomasz gąsior, piotr żak
  • prowadzący: mariusz wszołek, krzysztof moszczyński, karolina lachowska, michał jakubowicz